Transport mebli Niemcy – Polska

CHCESZ PRZETRANSPORTOWAĆ MEBLE?

W dzisiejszych czasach standardem życia jest pełna mobilność. Mniejszy stopień przywiązania do jednego miejsca sprawia, że ludzie podróżują po świecie, szukając stale czegoś nowego. W odpowiedzi na potrzeby Klientów, którzy swoje miejsce na Ziemi odnaleźli u naszych zachodnich sąsiadów lub chcą wrócić do kraju po latach nieobecności, oferujemy profesjonalny transport mebli Niemcy – Polska.

POMOŻEMY CI W TYM!

Nasza firma ma duże doświadczenie w przewozach międzynarodowych na terenie całej Europy. Swoim Klientom gwarantujemy terminowy, solidny transport w rozsądnych cenach. Dbamy także o bezpieczeństwo powierzonego ładunku – każdy z nich objęty jest ubezpieczeniem OC przewoźnika w ruchu międzynarodowym. Dzięki dobrej organizacji przewozów cieszymy się zaufaniem zarówno dużych firm, jak i prywatnych zleceniodawców.

TRANSPORT MEBLI NIEMCY – POLSKA. PODEJMIEMY SIĘ KAŻDEGO ZLECENIA!

W skład transportu mebli z Niemiec do Polski oraz z Polski do Niemiec mogą wchodzić różnorodne przedmioty. Przewozimy całe wyposażenie mieszkania, a zatem nie tylko poszczególne meble, ale także sprzęt RTV i AGD, większe instrumenty muzyczne, przedmioty użytku codziennego czy delikatne antyki. Możliwość przewozu tak zróżnicowanych ładunków sprawia, że jesteśmy w stanie podejść indywidualnie do każdego Klienta i zaoferować transport dostosowany do największych nawet wymagań.

NASZA FLOTA

Ładunki przewozimy samochodami dostawczymi oraz ciężarowymi o ładowności od 1,5 do 24 ton. Auta wyposażone są w windę załadowczą, co ułatwia ładowanie i rozładowanie pojazdu. Flotę samochodową przeznaczoną do przewozu dobieramy tak, aby zminimalizować jego koszty i zapewnić Klientom satysfakcję z wykonanej usługi. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowej wyceny oraz ustalenia indywidualnych warunków transportu mebli Niemcy – Polska.