Bus z windą

Europoltrans – niezawodna firma transportowa

Firma Europoltrans swoją popularność zawdzięcza wielu elementom. Jednym z nich jest na pewno fakt, że przy załadunku używamy windy załadowczej, dzięki której przebiega on znacznie łatwiej i sprawniej, co ma nie tylko znaczenie dla nas, ale przede wszystkim dla Klienta. To z myślą o nim nasza firma wciąż poszerza zakres usług i stara się udoskonalić te już doskonale wszystkim znane.

Nieustannie inwestujemy we własny rozwój, którego miarą może być posiadanie przez Europoltrans szerokiej floty samochodowej. Bus z windą i ciężarówka są nieodzowne w pracy transportera, ale my dążymy do tego, by nasze pojazdy były w pełni sprawne i posiadały jak najwięcej dodatkowych zabezpieczeń. To dzięki nim bowiem jesteśmy w stanie zapewnić osobom, które nam zaufały, że ich towar dotrze na miejsce nie tylko szybko, ale też w drodze nie ulegnie zniszczeniu. Dbają o to sami kierowcy (oczywiście odpowiednio przeszkoleni i posiadający wieloletnie doświadczenie), jak i spedytorzy. Ich zaangażowanie w wykonywane przez siebie obowiązki owocuje odnajdywaniem krótkich i bezpiecznych tras, których pokonywanie nie naraża dóbr Klienta na niepożądane przygody.

PRZEWOZIMY, NIE WYNAJMUJEMY

Europoltrans jest w stanie przetransportować dany ładunek z jednego miejsca w Polsce w drugie, a także poza jej granice. Docieramy bez problemu do innych krajów, m.in. Belgii, Francji, Holandii oraz Niemiec. Istnieje przy tym możliwość przebycia trasy prowadzącej z wymienionych państw do Polski. Chętnie pomagamy Klientom przy przeprowadzkach, ponieważ posiadając różnego rodzaju pojazdy, jesteśmy w stanie umieścić w nich praktycznie wszystko: drewno, szkło, metale, elektronikę, a także wiele innych artykułów.

Wykazujemy się elastycznością podczas przygotowywania transport, dostosowując ją wedle potrzeb danej osoby. Ceny oferowanych usług zależą więc od różnych czynników, ale nigdy nie są wygórowane. Pragniemy też wyraźnie zaznaczyć, że Europoltrans nie wynajmuje swoich samochodów. Prowadzić je mogą wyłącznie nasi kierowcy.