Bus z windą, auto z windą

Bus z windą – Warszawa

Winda załadowcza umożliwia sprawny załadunek i rozładunek towaru znajdującego się na pojeździe. W Europoltrans klientom, którzy korzystają ze świadczonych przez nas usług transportowych proponujemy skorzystanie z samochodu z windą, który znacznie ułatwia realizację wielu wymagających zleceń.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że czas odgrywa dużą rolę, działamy zatem błyskawicznie. Tuż po otrzymaniu zlecenia jesteśmy w stanie rozpocząć przygotowania do jego realizacji. Nasza firma Europoltrans odznacza się indywidualnym podejściem do każdego zlecenia oraz terminowością przewozu W ten sposób możemy zagwarantować klientom z Warszawy i nie tylko satysfakcję z wykonanych przez nas usług. Świadczymy usługi transportowe na terenie całej Polski oraz Europy. Jesteśmy doświadczoną firmą transportową, której zaufało już wielu klientów, w tym także Poczta Polska. W celu bliższego zapoznania się z naszą ofertą serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową europoltrans.pl. Znajdą tam Państwo wszystkie informacje istotne dla nawiązania współpracy.

auto z windą

Europoltrans – niezawodna firma transportowa

Firma Europoltrans swoją popularność zawdzięcza wielu elementom. Jednym z nich jest na pewno fakt, że przy załadunku używamy windy załadowczej, dzięki której przebiega on znacznie łatwiej i sprawniej, co ma nie tylko znaczenie dla nas, ale przede wszystkim dla Klienta. To z myślą o nim nasza firma wciąż poszerza zakres usług i stara się udoskonalić te już doskonale wszystkim znane.

Nieustannie inwestujemy we własny rozwój, którego miarą może być posiadanie przez Europoltrans szerokiej floty samochodowej. Bus z windą i ciężarówka są nieodzowne w pracy transportera, ale my dążymy do tego, by nasze pojazdy były w pełni sprawne i posiadały jak najwięcej dodatkowych zabezpieczeń. To dzięki nim bowiem jesteśmy w stanie zapewnić osobom, które nam zaufały, że ich towar dotrze na miejsce nie tylko szybko, ale też w drodze nie ulegnie zniszczeniu. Dbają o to sami kierowcy (oczywiście odpowiednio przeszkoleni i posiadający wieloletnie doświadczenie), jak i spedytorzy. Ich zaangażowanie w wykonywane przez siebie obowiązki owocuje odnajdywaniem krótkich i bezpiecznych tras, których pokonywanie nie naraża dóbr Klienta na niepożądane przygody.

TRANSPORT Z WINDĄ – WARSZAWA

Dzięki odpowiedniemu, nowoczesnemu wyposażeniu naszego taboru możemy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Oferowana flota samochodowa jest rozbudowana i pojemna. Dysponujemy busami, ale także samochodami dostawczymi i ciężarowymi o ładowności od 1,5 do 24 ton. Winda załadowcza pozwala na przyspieszenie procesów związanych z załadunkiem i rozładunkiem przewożonych towarów. Podwyższa ona również poziom bezpieczeństwa.

Zajmujemy się zarówno przeprowadzkami, jak i spedycją towarów handlowych. Nasza oferta jest więc skierowana do firm i osób prywatnych. Współpracujemy z prywatnymi zleceniodawcami oraz dużymi firmami. Jeżeli planują Państwo skorzystać z naszych usług, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową. Po dokonanej ocenie zapotrzebowania na transport z windą dobierzemy odpowiedni rodzaj auta oraz wyznaczymy optymalne trasy przejazdu. Następnie to Państwo zdecydują, która propozycja jest najbardziej odpowiednia. Resztę bierzemy już na siebie.

auto z windą

PRZEWOZIMY, NIE WYNAJMUJEMY

Europoltrans jest w stanie przetransportować dany ładunek z jednego miejsca w Polsce w drugie, a także poza jej granice. Docieramy bez problemu do innych krajów, m.in. Belgii, Francji, Holandii oraz Niemiec. Istnieje przy tym możliwość przebycia trasy prowadzącej z wymienionych państw do Polski. Chętnie pomagamy Klientom przy przeprowadzkach, ponieważ posiadając różnego rodzaju pojazdy, jesteśmy w stanie umieścić w nich praktycznie wszystko: drewno, szkło, metale, elektronikę, a także wiele innych artykułów.

Wykazujemy się elastycznością podczas przygotowywania transport, dostosowując ją wedle potrzeb danej osoby. Ceny oferowanych usług zależą więc od różnych czynników, ale nigdy nie są wygórowane. Pragniemy też wyraźnie zaznaczyć, że Europoltrans nie wynajmuje swoich samochodów. Prowadzić je mogą wyłącznie nasi kierowcy.