Spedycja Polska – Belgia

Sprawny i bezpieczny transport towarów do Belgii

Belgia jako kraj, którego stolica – Bruksela – jest, mówiąc nieco metaforycznie, również sercem Unii Europejskiej, cieszy się szczególnym zainteresowaniem ze strony przewoźników. Wiadomo bowiem, że akurat w tym Państwie muszą być spełniane wszelkie wymogi, zaś bezpieczeństwo stoi na bardzo wysokim poziomie.

Z tego względu każdego dnia belgijską granicę przekracza tysiące samochodów dostawczych i ciężarowych z najdalszych zakątków Europy. W przewożonych towarach można znaleźć natomiast dosłownie wszystko. Polska, jako kraj już od kilkunastu lat należący do UE, również nie pozostaje pod tym względem w tyle. Wiele nadwiślańskich firm transportowych – w tym oczywiście Europoltrans – oferuje dostawę wszelkich artykułów do belgijskich miejscowości. Nasi doświadczeni i posiadający odpowiednie kwalifikacje spedytorzy są w stanie zaplanować bezpieczną trasę, co dla Klientów ma wyjątkowe znaczenie.

Korzystamy z usług doświadczonej i wykwalifikowanej kadryM

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie wszystkie produkty mogą być przewożone w jednakowych warunkach. O ile bowiem np. drewno może ulec zniszczeniu właściwie tylko w wyniku wypadku na drodze, to już dajmy na to mięso lub owoce muszą być odpowiednio zabezpieczone. W innym razie ich świeżość w trasie znacznie zmaleje, a po dotarciu do celu może okazać się, że w ogóle już nie są przydatne do spożycia.

Z tego powodu firma Europoltrans posiada różnego rodzaju samochody (m.in. chłodnie, izotermy, kontenery), dzięki którym zawsze jesteśmy w stanie zabezpieczyć towar Klienta i bez zbędnych przygód dostarczyć go pod wskazany adres. Możemy dojechać do Ciebie, odebrać ładunek i rozpocząć jego transport tego samego dnia! Nasi kierowcy dotrą do celu w każdych warunkach i niekoniecznie korzystając z GPS-u. Wystarczy im mapa i zdobyte w przeszłości doświadczenie w postaci setek tysięcy przebytych kilometrów. Jeżeli więc Twoje artykuły mają jak najszybciej znaleźć się w Belgii, skontaktuj się z Europoltrans.