Spedycja Polska – Belgia

TRANSPORTUJEMY DO I Z BELGII

Przedsiębiorstwo spedycyjne Europoltrans to firma zajmująca się organizacją i przewożeniem towarów w całej Europie. W ramach przewozów międzynarodowych oferujemy spedycję z Polski do Belgii oraz z Belgii do Polski. Przy transportowaniu towarów korzystamy z rozbudowanej floty samochodowej złożonej z aut dostawczych i ciężarowych o ładowności od 1,5 do 24 ton. Są wyposażone w windę załadowczą, co podwyższa poziom bezpieczeństwa podczas załadunku i wyładunku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

SPEDYCJA POLSKA – BELGIA – CO MOŻEMY DLA CIEBIE PRZEWIEŹĆ?

Przewozimy towary o różnorodnym charakterze. Organizujemy transporty całopojazdowe, częściowe, drobnicowe i ekspresowe dedykowane. Jesteśmy w stanie odebrać ładunek z dowolnego miasta w Polsce i bezpiecznie dostarczyć go do wybranego punktu docelowego w Belgii. Zatrudnieni u nas spedytorzy zapewniają wysoki poziom obsługi, przygotowanie wszystkich dokumentów wymaganych podczas transportu (w tym listów przewozowych) oraz dbają o bezpieczeństwo powierzonego towaru. Przewozimy również delikatne i cenne przedmioty przy otoczeniu ich szczególną ochroną.

Ładunki objęte są ubezpieczeniem cywilnym przewoźnika w ruchu międzynarodowym. Z naszym doświadczeniem w spedycji z Polski do Belgii zyskują Państwo gwarancję bezpieczeństwa powierzonych przedmiotów oraz zachowania dokładnych terminów przewozu. Naszym głównym celem jest zapewnienie Klientom satysfakcji, dbamy zatem o każdy aspekt organizacji transportu. Zaufało nam już wielu prywatnych zleceniodawców, współpracujemy również z większymi firmami.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące spedycji z Polski do Belgii, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, za pośrednictwem poczty e-mail lub formularza znajdującego się na stronie. Z chęcią rozwiejemy wszystkie wątpliwości, przygotujemy wycenę transportu oraz ustalimy dokładne szczegóły umowy dotyczącej spedycji.