Spedycja międzynarodowa busy Warszawa

DLACZEGO POWINIENEŚ NAM ZAUFAĆ?

Spedycja międzynarodowa jest dziedziną, w której nie ma miejsca na błędy. To od spedytora zależy, czy powierzony ładunek będzie bezpieczny, niezbędna dokumentacja zostanie wystawiona prawidłowo, zaś sama przesyłka bez problemu przejdzie przez wszystkie formalności celne. Z tego powodu istotny jest wybór odpowiedniej firmy spedycyjnej, która w profesjonalny sposób zajmie się powierzonym ładunkiem i zorganizuje jego transport do odbiorcy.

SPEDYCJA W EUROPOLTRANS

Firma spedycyjna Europoltrans jest obecna na rynku od wielu lat. Mamy duże doświadczenie w organizacji i zarządzaniu przewozami. Przyjmujemy zlecenia, przygotowujemy całą potrzebną dokumentację transportową (w tym listy przewozowe) oraz dbamy o bezpieczeństwo podczas załadunku i rozładunku towarów. Z nami zyskają Państwo pewność, że przesyłka zostanie szybko przewieziona do miejsca docelowego i bezpiecznie dostarczona do odbiorcy. Nasza centrala znajduje się w Warszawie, ale organizujemy przewozy ładunków na terenie całej Europy.

FIRMA SPEDYCYJNA EUROPOLTRANS – CO NAS WYRÓŻNIA?

Zleceniodawców nie traktujemy jak zwykłych klientów, ale jak partnerów. To właśnie dzięki temu od wielu lat udaje nam się zdobywać zaufanie kolejnych firm i osób prywatnych. Dbamy o wysoki poziom świadczonych usług, stałe podnoszenie standardu obsługi i rzetelność wykonania każdego zlecenia. Naszym atutem jest również czas realizacji; z nami ładunek szybko i bezpiecznie znajdzie się w miejscu docelowym. Dodatkową ochroną powierzonych towarów jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przewoźnika, którym objęte są wszystkie przewożone przedmioty.

Współpracujący z nami kierowcy to specjaliści w swoim fachu. Zależy nam na jak najlepszej organizacji pracy i dużej satysfakcji Klienta, dbamy zatem o to, aby poziom obsługi był wysoki. Nasi kierowcy potrafią szybko reagować w razie utrudnień na trasie, są również przeszkoleni i mają duże doświadczenie w międzynarodowym transporcie towarów. się zaufaniem zarówno dużych firm, jak i prywatnych zleceniodawców.

TRANSPORT I SPEDYCJA

Jako doświadczona firma spedycyjna zajmujemy się w sposób profesjonalny międzynarodowym transportem i spedycją. Bezbłędnie zaplanujemy przewóz wraz z wszelką niezbędną dokumentacją celną oraz przekażemy zlecenie kierowcy doskonale znającemu daną trasę. Dzięki temu, że w skład naszego taboru wchodzą samochody dostawcze o różnej ładowności oraz są one wyposażone w wygodną windę załadowczą przyspieszającą proces załadunku i rozładunku przewożonych pojazdów, możemy podjąć się realizacji każdego zlecenia.

SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA – DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?

Usługi spedycyjne wykonujemy przy użyciu rozbudowanej floty samochodowej. W spedycji międzynarodowej busy i auta ciężarowe są jednym z czynników warunkujących sukces. W firmie Europoltrans dysponujemy taborem złożonym z aut o ładowności wynoszącej od 1,5 do 24 ton.

Zaufało nam już wielu klientów prywatnych oraz dużych firm.

W razie pytań zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą firmą zajmującą się spedycją międzynarodową w Warszawie. Chętnie rozwiejemy wszystkie wątpliwości, a także sporządzimy indywidualną wycenę usług i ustalimy warunki transportu