Spedycja Polska – Niemcy

Transport z Polski do Niemiec i z Niemiec do Polski

Choć w przeszłości stosunki polsko-niemieckie były, delikatnie mówiąc, napięte z wiadomych względów, obecnie relacje między tymi państwami wyglądają zdecydowanie lepiej. Może o tym świadczyć choćby fakt, iż w 2017 r. kraj naszych zachodnich sąsiadów był tym, do którego – według danych Głównego Urzędu Statystycznego (GUS) – przetransportowaliśmy najwięcej towarów.

Udział Niemiec w całości rodzimego eksportu wyniósł aż ponad 27%! Wpływa na to wiele czynników, ale przede wszystkim nieduża odległość, dzięki której wymiana towarów pomiędzy opisywanymi krajami może przebiegać wyjątkowo sprawnie. Dzieje się tak zawsze, gdy dany artykuł zostanie powierzony w ręce pracowników firmy Europoltrans. Nasi spedytorzy oraz kierowcy stanowią gwarancję szybkiego i bezpiecznego pokonania określonej trasy bez względu na okoliczności. Wiemy doskonale, jak należy zorganizować transport artykułów wymagających użycia nawet największych środków ostrożności, a służą nam do tego nowoczesne pojazdy i różnego rodzaju naczepy.

Do przewozu używamy tylko nowoczesnych pojazdów

Flota Europoltrans wciąż ulega rozbudowie, by móc spełnić oczekiwania wszystkich tych, którzy postanowili nam zaufać. Dlatego mamy do dyspozycji zarówno mniejsze samochody mogące przewieźć jednorazowo ładunek ważący nie więcej niż 1,5 tony, ale też i zdecydowanie bardziej pojemne.

Największe ciężarówki są w stanie pociągnąć za sobą naczepy o pojemności ponad 20 ton. Istotne jest, że nie tracą one przy tym na szybkości, dzięki czemu mogą znaleźć się w Niemczech niekiedy jeszcze tego samego dnia, w którym wyruszyły w trasę z Polski. Nie musimy przy tym chyba dodawać, że Europoltrans oferuje również przewóz w odwrotnym kierunku, a przebiega on tak samo sprawnie i bezpiecznie. Szczególnie często do naszego kraju trafiają zza zachodniej granicy samochody, ale jesteśmy w stanie poradzić sobie z transportem także wszystkich innych przedmiotów, dzięki czemu codziennie przemierzamy tysiące kilometrów, zdobywając tym samym zaufanie kolejnych Klientów.