Spedycja Polska – Niemcy

OFERUJEMY TRANSPORT DO NIEMIEC

Specjalnością firmy Europoltrans jest organizacja transportu oraz przewożenie powierzonych ładunków na terenie całej Europy. Zaufało nam już wielu Klientów, stale staramy się podwyższać jakość świadczonych usług. Zajmujemy się przewozami międzynarodowymi, w ich ramach oferujemy spedycję z Polski do Niemiec oraz w kierunku przeciwnym. Przy transporcie używamy rozbudowanej floty samochodowej, w skład której wchodzą auta o ładowności od 1,5 do 24 ton, wyposażone w windę załadowczą. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa Europoltrans.

SPEDYCJA POLSKA – NIEMCY – CO TRANSPORTUJEMY?

Zajmujemy się transportem towarów różnego rodzaju. Organizujemy przewozy drobnicowe, całopojazdowe, częściowe oraz ekspresowe dedykowane. Z nami zyskają Państwo pewność, że powierzony nam ładunek zostanie odebrany z dowolnego miejsca w Polsce oraz szybko i bezpiecznie przewieziony do wybranego miejsca docelowego na terenie Niemiec. Nasi spedytorzy dbają o wszelkie aspekty związane z organizacją transportu, zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa podczas załadunku i rozładunku towarów oraz przygotowują pełną dokumentację wymaganą podczas transportu, w tym listy przewozowe.

Towary do transportu są objęte ubezpieczeniem cywilnym przewoźnika w ruchu międzynarodowym. Posiadamy duże doświadczenie w zakresie spedycji z Polski do Niemiec, dbamy o jak najwyższy poziom usług oraz zachowanie ścisłych terminów przewozu. Zależy nam na satysfakcji Klientów, stale zatem szukamy pola, na którym można wprowadzić usprawnienia w obsłudze.

W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego, za pośrednictwem poczty elektronicznej lub formularza umieszczonego na stronie. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania z zakresu spedycji z Polski do Niemiec, ustalimy szczegółowe warunki współpracy i wycenimy zamawiany transport.