Spedycja Polska – Francja

JEŹDZIMY NA TRASIE POLSKA – FRANCJA

Firma transportowa Europoltrans zajmuje się międzynarodowym przewożeniem towarów oraz spedycją na terenie całej Europy. Organizujemy transporty całopojazdowe, częściowe, drobnicowe i ekspresowe dedykowane. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w ramach której świadczymy usługę spedycji z Polski do Francji oraz z Francji do Polski.

Do transportu powierzonych ładunków wykorzystujemy pojazdy z naszej rozbudowanej floty samochodowej. W jej skład wchodzą auta dostawcze i ciężarowe o ładowności od 1,5 do 24 ton. Wyposażone są w windę załadunkową, co usprawnia i przyspiesza procesy ładunku i rozładunku.

SPEDYCJA POLSKA – FRANCJA – CO PRZEWOZIMY?

Zajmujemy się przewozem towarów o różnym charakterze. Transportujemy także cenne i delikatne przedmioty, otaczając je w drodze szczególną opieką. Naszą centralą jest Warszawa, ale działamy na terenie całego kraju i dostarczamy transporty do dowolnego miejsca we Francji. Nasi doświadczeni spedytorzy gwarantują przygotowanie pełnej dokumentacji potrzebnej podczas przewozu (w tym listów przewozowych) oraz dbają o odpowiednie zabezpieczenie ładunku. Zależy nam na satysfakcji Klientów, dlatego staramy się, aby świadczone przez nas usługi były na jak najwyższym poziomie.

Powierzone nam ładunki objęte są ubezpieczeniem cywilnym przewoźnika w ruchu międzynarodowym. Dbamy o terminowość przewozów oraz bezpieczeństwo transportowanych towarów. Cieszymy się dużym zaufaniem zarówno wśród większych przedsiębiorstw, jak i indywidualnych zleceniodawców.

W przypadku pytań dotyczących spedycji z Polski do Francji zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem wybranego kanału: telefonu, poczty elektronicznej lub formularza kontaktowego umieszczonego na stronie. Z chęcią pomożemy rozwiać ewentualne wątpliwości oraz ustalimy szczegóły przyszłej współpracy i przygotujemy wycenę zamawianego transportu.