Przeprowadzki międzynarodowe i zagraniczne

Przeprowadzki międzynarodowe? Tylko z Europoltrans!

Statystyczny Europejczyk przeprowadza się cztery razy w życiu, niejednokrotnie zmieniając przy tym kraj zamieszkania. W dzisiejszych czasach już chyba nikogo nie dziwi, że zwłaszcza młodzi ludzie, których pokolenie charakteryzuje m.in. wysoka mobilność, potrafią z dnia na dzień podjąć decyzję o wyjeździe w nieznane. Nie wszyscy zdają sobie jednak sprawę z tego, że zaplanowanie przeprowadzki wymaga skupienia i czasu. W innym przypadku możemy wyruszyć w świat bez niezbędnych dla nas artykułów.

Istnieje również obawa, że mało starannie zabezpieczone ulegną zniszczeniu w podróży. Jeżeli Ty także boisz się, że nie poradzisz sobie sam z zaplanowaniem trasy z Polski do innego państwa, zachęcamy do skorzystania z oferty firmy przewozowej Europoltrans. Transportowaniem wszelkiego rodzaju dóbr zajmujemy się już wiele lat i w tym czasie – metodą prób i błędów – doszliśmy niemalże do perfekcji w swoim fachu. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny, dokładając wszelkich starań, by oferta dla Niego stworzona w pełni spełniała Jego potrzeby.

auto z windą

Przewieziemy wszystko i wszędzie

Flota pojazdów, z której korzystamy charakteryzuje się dużą różnorodnością. Nasi doświadczeni i wysoce wykwalifikowani kierowcy mają do swojej dyspozycji zarówno szybkie pojazdy dostawcze, jak i nieco wolniejsze, ale też z drugiej strony znacznie bardziej pojemne ciężarówki. W ich naczepach można zmieścić towar o masie nawet ponad 20 ton!

Zapewniamy, że transportowany przez Europoltrans ładunek nie ulegnie destrukcji, ponieważ potrafimy odpowiednio o niego zadbać. Pomagają nam w tym m.in.kontenery, izotermy, chłodnie. Wiemy, w jakich sytuacjach i przy przewozie jakiego towaru ich użyć. W gestii naszych spedytorów leży natomiast odnalezienie jak najkrótszej trasy i odpowiednie pokierowanie pojazdów, by po drodze nie napotkały ich zbędne utrudnienia. Jeżeli więc zależy Ci na sprawnym i tanim transporcie danych artykułów z Polski za granicę, nie czekaj i zgłoś się do nas, a my jak najszybciej przygotujemy dla Ciebie wstępną ofertę.

Przeprowadzki międzynarodowe – Warszawa

Przeprowadzimy Cię sprawnie i tanio do dowolnego miejsca w Europie! Świadczymy profesjonalne przeprowadzki zagraniczne m.in. dla klientów z Warszawy. Do celów transportowych wykorzystujemy specjalne windy załadowcze, które pozwalają na szybki załadunek i rozładunek przewożonych mebli, sprzętów oraz innych. Skontaktuj się z nami, a my wyznaczymy optymalną trasę przejazdu podczas przeprowadzki międzynarodowej oraz odpowiedni samochód z naszej floty.