Przeprowadzki międzynarodowe / zagraniczne

ZAUFAJ EKSPERTOM

Obecne czasy wymagają od wielu ludzi pełnej mobilności oraz umiejętności szybkiego dostosowania się do nowych warunków. Coraz mniej przywiązujemy się do jednego miejsca, szukając nowych wrażeń w innych państwach na świecie. W odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów oferujemy profesjonalne przeprowadzki międzynarodowe do dowolnego państwa na terenie całej Europy.

PRZEPROWADZKI MIĘDZYNARODOWE – CO PRZEWOZIMY?

W dziedzinie transportu międzynarodowego mamy duże doświadczenie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić Klientom terminowy, solidny i nieobciążający kieszeni przewóz wszelkich mebli, wyposażenia oraz przedmiotów codziennego użytku. Przewozimy m.in.:
– meble
– pianina
– sprzęt RTV i AGD
– antyki
– sprzęt biurowy
– maszyny

Transportem podczas przeprowadzki mogą zostać objęte nawet największe i najcenniejsze przedmioty. Dbamy o bezpieczeństwo powierzonych ładunków, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć je w stanie nienaruszonym. Każde zlecenie dotyczące przeprowadzek międzynarodowych z Warszawy i innych miast europejskich traktowane jest przez nas indywidualnie. Każdemu Klientowi gwarantujemy niezmiennie wysoką jakość obsługi i szybkie przewiezienie wyposażenia domu i biura. Zapewniamy bezpieczny transport, wszystkie ładunki objęte są ubezpieczeniem OC przewoźnika w ruchu krajowym i międzynarodowym. Zaufało nam już wiele firm oraz osób prywatnych, co jest gwarancją wysokiego poziomu obsługi.

PRZEPROWADZKI ZAGRANICZNE TO NASZA SPECJALNOŚĆ!

Przeprowadzki zagraniczne z Warszawy i innych miast europejskich wykonujemy przy użyciu różnorodnej floty samochodowej. W jej skład wchodzą samochody dostawcze i ciężarowe o ładowności od 1,5 do 24 ton. Auta mają w swoim wyposażeniu windę załadowczą, dzięki czemu załadunek i rozładunek przewożonych towarów jest szybki, sprawny i bezpieczny. Zależy nam na wysokim poziomie obsługi i zadowoleniu Klientów, zatem przy każdym zleceniu indywidualnie dobieramy samochody do przeprowadzki.

Cena przewozu wyposażenia domu lub biura jest ustalona przed rozpoczęciem realizacji zlecenia. Ponieważ do każdego z Klientów podchodzimy indywidualnie, również kwestia ceny transportu jest u nas omawiana każdorazowo bezpośrednio ze zleceniodawcą. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dokładnej wyceny oraz ustalenia indywidualnych warunków przeprowadzki międzynarodowej.