Przeprowadzki z Polski do Francji

PRZEPROWADZASZ SIĘ DO FRANCJI? POMOŻEMY CI W TYM!

Zachwycające zabytki Paryża, komfortowe kurorty na Lazurowym Wybrzeżu czy piękne budowle z czasów rzymskich zachowane w Bordeaux? Francja zachwyca swoją różnorodnością, kulturą, pięknym językiem i doskonałą kuchnią. Do zaoferowania ma również świetne warunki do życia, dzięki czemu jest jednym z najchętniej wybieranych celów emigracji. Klientom, którzy decydują się na rozpoczęcie nowego życia w tym kraju, proponujemy zorganizowanie przeprowadzki do Francji.

Europoltrans cieszy się dużym zaufaniem Klientów od wielu lat. Dzięki temu możemy się poszczycić dużym doświadczeniem w przewozie ładunków różnego rodzaju na terenie całej Europy. Bezustannie staramy się podwyższać standardy obsługi, aby zagwarantować kolejnym zleceniodawcom dużą satysfakcję z naszych usług. Zapewniamy solidny i terminowy przewóz mebli i innego wyposażenia domowego. Cena całej przeprowadzki jest ustalana indywidualnie z każdym Klientem. Przedmioty transportowane podczas przeprowadzki objęte są ubezpieczeniem OC w ruchu międzynarodowym, co dodatkowo podwyższa poziom ich bezpieczeństwa.

PRZEPROWADZKI Z FRANCJI DO POLSKI – JAK TO ROBIMY?

Mieszkanie za granicą rządzi się swoimi prawami i po pewnym czasie może stać się dużym obciążeniem emocjonalnym. Z tego powodu mamy również specjalną ofertę dla tych Klientów, którzy zdecydowali się na powrót do kraju. Organizujemy przeprowadzki z Francji do Polski, aby zyskali Państwo pewność, że cały zgromadzony za granicą dobytek bezpiecznie dojedzie z powrotem do Polski.

Do organizacji przeprowadzek używamy rozbudowanej floty samochodowej, w skład której wchodzą auta dostawcze i ciężarowe o ładowności od 1,5 do 24 ton. Wyposażone są w windę załadowczą, co pozwala na przyspieszenie i usprawnienie procesów ładowania i rozładowania przewożonych przedmiotów. Zależy nam na satysfakcji Klienta, dbamy zatem o jak najlepszą organizację całego transportu. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania indywidualnej wyceny oraz ustalenia dokładnych warunków przeprowadzki do Francji lub z powrotem do kraju.