Przeprowadzki z Polski do Belgii

PRZEPROWADZKI DO BELGII TO NASZA SPECJALNOŚĆ

Bruksela, Antwerpia, Liège… Belgia zachwyca pięknymi miastami, niepowtarzalną atmosferą oraz doskonałymi warunkami do życia. Z tego powodu cieszy się niesłabnącą popularnością wśród tych, którzy szukają dla siebie nowego miejsca na świecie. W odpowiedzi na te potrzeby oferujemy Klientom organizację przeprowadzki do Belgii.

Zaufało nam już wielu Klientów, powierzając firmie Europoltrans organizację przewozu. Mamy duże doświadczenie w transporcie ładunków na terenie całej Europy. Cały czas pracujemy nad podwyższaniem standardu obsługi, aby zapewnić nowym zleceniodawcom satysfakcję z naszych usług. Specjalizujemy się w solidnym i terminowym przewozie mebli oraz pozostałego wyposażenia domowego. Ceny przeprowadzki są każdorazowo ustalane indywidualnie z Klientem. Przedmioty transportowane podczas przeprowadzki objęte są ubezpieczeniem OC w ruchu międzynarodowym, co wpływa na ich bezpieczeństwo.

PRZEPROWADZKI Z BELGII DO POLSKI – WARTO NAM ZAUFAĆ!

Mieszkanie za granicą rządzi się swoimi prawami i po pewnym czasie może stać się utrapieniem. Z tego powodu pomagamy również tym Klientom, którzy zdecydowali się na powrót do kraju. Organizujemy przeprowadzki z Belgii do Polski, aby mogli Państwo zyskać pewność, że cały zgromadzony dobytek bezpiecznie znajdzie się z powrotem w Polsce.

Organizacji przeprowadzek służy nam duża flota samochodowa, w skład której wchodzą auta dostawcze i ciężarowe o ładowności od 1,5 do 24 ton. Wyposażone są w windę załadowczą, dzięki czemu procesy ładowania i rozładowania mogą być przeprowadzane szybciej i sprawniej. Naszym nadrzędnym celem jest satysfakcja Klienta, dbamy zatem o jak najlepszą organizację całego transportu. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania indywidualnej wyceny oraz ustalenia dokładnych warunków przeprowadzki do Belgii.