Spedycja Polska – Holandia

Transport towarów z Polski do Holandii (i na odwrót) wciąż kwitnie

Z czym Polakom kojarzy się Holandia? Pomarańczowy kolor, rowery i wiatraki – takie odpowiedzi padają najczęściej i nic w tym dziwnego, ponieważ kraj ten rzeczywiście z tego słynie. Nie wszyscy jednak wiedzą, że ojczyzna Vincenta van Gogha codziennie transportuje do innych państw tony produktów żywnościowych. Są to m.in. papryka w różnych kolorach, pomidory, a także ogórki.

Warzywa te mają jedną, szczególnie ważną, cechę wspólną z innymi roślinami, które również chętnie importowane są z Holandii. To właśnie z niej do Polski (i nie tylko) sprowadzane są mieczyki, hiacynty, narcyzy i przede wszystkim tulipany, które też uznać należy za wizytówkę jednego z krajów Unii Europejskiej. Wspomniana analogia pomiędzy wymienionymi wyżej warzywami i kwiatami polega na tym, że ich transport musi zostać przeprowadzony bardzo uważnie. W innym razie artykuły mogą stracić swoją wartość i po dotarciu na miejsce nie będą nadawać się do spożycia, sprzedaży lub zasadzenia w ziemi.

Europoltrans wie, jak należy prawidłowo zabezpieczyć ładunek

Firma Europoltrans zdaje sobie sprawę z tego, że towary sprowadzane z Holandii muszą być objęte wyjątkową ochroną. Dlatego przy ich przewożeniu używamy specjalnych izoterm, dzięki którym można uzyskać odpowiednią dla roślin temperaturę. W takich – komfortowych – warunkach nic nie może wpłynąć negatywnie na ich stan.

Nie tylko jednak warzywa i kwiaty chętnie są sprowadzane z Holandii do Polski. Także inne artykuły, choć może w nieco mniejszej ilości, trafiają nad Wisłę. Nasi kierowcy podróżują też w odwrotnym kierunku, dostarczając do Królestwa Niderlandów następujące towary: jaja, rzepak, jachty, bieliznę, dywany, meble, silniki oraz wiele innych. Jeżeli Ciebie również interesuje przepływ dóbr pomiędzy Polską a Holandią (lub na odwrót), skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się resztą. Nasi spedytorzy ustalą szczegóły trasy, zaś kierowcy sprawią, że towar dotrze, bezproblemowo i na czas pod wskazany adres.