Spedycja Polska – Holandia

SKORZYSTAJ Z TRANSPORTU DO HOLANDII

Firma spedycyjna Europoltrans zajmuje się organizacją i realizacją przewozów międzynarodowych na terenie całej Europy. Cieszymy się dużym zaufaniem Klientów i gwarantujemy wysoką jakość obsługi. W ramach świadczonych przez nas usług spedycyjnych oferujemy przewozy towarów pomiędzy Polską a Holandią. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy rozbudowaną flotę samochodową złożoną z aut o ładowności od 1,5 do 24 ton. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy zajmującej się spedycją z Polski do Holandii oraz w przeciwnym kierunku.

SPEDYCJA POLSKA – HOLANDIA – KOGO OBSŁUGUJEMY?

Organizujemy transporty drobnicowe, całopojazdowe, częściowe oraz ekspresowe dedykowane. Powierzone nam ładunki objęte są ubezpieczeniem cywilnym przewoźnika w ruchu międzynarodowym. Obsługujemy zarówno duże firmy, jak i prywatnych zleceniodawców. Mamy duże doświadczenie w spedycji międzynarodowej, usługi świadczymy rzetelnie oraz przy zachowaniu doskonałej terminowości. Stale podwyższamy standard obsługi, aby zapewnić Państwu najwyższą satysfakcję z naszej współpracy.

Zapewniamy profesjonalne przygotowanie całej potrzebnej dokumentacji transportowej (w tym listów przewozowych), dbamy także o bezpieczeństwo podczas załadunku i rozładunku towarów. Dzięki takiej organizacji pracy będą mieli Państwo pewność, że powierzony nam ładunek zostanie szybko przetransportowany do miejsca docelowego i bezpiecznie dostarczony do odbiorcy. Warunki spedycji ustalamy indywidualnie z Klientem, zapewniamy transport pomiędzy dowolnie wybranymi miastami w Polsce i Holandii.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz znajdujący się na stronie. Z chęcią rozwiejemy wszelkie wątpliwości dotyczące spedycji z Polski do Holandii, wycenimy zamawiany transport i ustalimy szczegółowe warunki jego organizacji.