Przeprowadzki z Polski do Niemiec

SZUKASZ FIRMY OFERUJĄCEJ USŁUGĘ PRZEPROWADZEK?

Berlin, Hamburg, a może Düsseldorf? Niemcy nadal cieszą się dużą popularnością wśród tych, którzy szukają swojego miejsca na Ziemi. Klientom zdecydowanym na rozpoczęcie życia u naszych zachodnich sąsiadów oferujemy profesjonalną organizację przeprowadzki do Niemiec.

PRZEPROWADZKI DO NIEMIEC – DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ FIRMĘ?

Od wielu lat cieszymy się dużym zaufaniem Klientów. Mamy doświadczenie w organizacji przewozów na terenie całej Europy. Bezustannie wprowadzamy nowe standardy obsługi, aby zapewnić kolejnym zleceniodawcom dużą satysfakcję. Gwarantujemy profesjonalny, solidny i terminowy transport mebli oraz innego wyposażenia domowego. Dbamy także o to, aby zbytnio nie obciążać kieszeni zleceniodawców, w związku z czym cenę przeprowadzki za każdym razem ustalamy indywidualnie. Powierzone ładunki są z nami bezpieczne, zapewniamy objęcie ich ubezpieczeniem OC przewoźnika w ruchu międzynarodowym.

NIE TYLKO NIEMCY!

Specjalną ofertę kierujemy również do tych, którzy z Niemiec chcą przeprowadzić się z powrotem do kraju lub… dalej. Nasza firma świadczy usługi na terenie całej Europy, co pozwala nam na sprawną organizację przeprowadzki do Niemiec oraz z Niemiec do innego kraju europejskiego. Dzięki temu zyskają Państwo pewność, że wszystkie zgromadzone rzeczy znajdą się bezpiecznie w nowym domu.
W organizacji przeprowadzek pomaga nam rozbudowana flota samochodowa złożona z aut dostawczych i ciężarowych. Ich ładowność wynosi od 1,5 do 24 ton. Są wyposażone w windę załadowczą, dzięki czemu procesy ładowania i rozładowania mogą być przeprowadzane szybciej i sprawniej. Naszym głównym celem jest satysfakcja Klienta, dbamy więc o jak najlepszą organizację. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania indywidualnej wyceny oraz ustalenia warunków przeprowadzki do Niemiec.