Przeprowadzki do Niemiec

Pomożemy Ci w przeprowadzce z Polski do Niemiec

Według danych Federalnego Urzędu Statystycznego w Wiesbaden w 2017 r. na terenie Niemiec mieszkało aż 783 tys. osób posiadających wyłącznie polskie obywatelstwo. Można przypuszczać, że od tamtego czasu liczba ta stała się jeszcze pokaźniejsza, ponieważ za zachodnią granicę emigrują kolejni rodacy.

Do podjęcia decyzji o wyjeździe z ojczyzny zachęca ich przede wszystkim perspektywa lepszych zarobków. Wszak nie od dziś wiadomo, że zdecydowanie bardziej opłacalne jest wykonywanie danego zawodu w Niemczech i otrzymywanie z tego tytułu wynagrodzenia w euro, niż zajmowanie się tym samym w Polsce, lecz za zdecydowanie niższą stawkę. Takie są, niestety, realia i nie ma większego sensu narzekanie na otaczającą nas rzeczywistość. Tego samego zdania jesteśmy my – firma transportowa Europoltrans. Chcąc ułatwić naszym rodakom start w nowym kraju, oferujemy im pomoc przy przeprowadzkach, która polega na transportowaniu ich dóbr pod wskazany przez nich adres zarówno z Polski do Niemiec, jak i w odwrotnym kierunku.

przeprowadzki do Niemiec

Ubezpieczymy Twój ładunek

Domyślamy się, że w chwili, gdy ktoś opuszcza swój kraj, zajmują go inne rzeczy niż dbanie o to, by dorobek jego życia nie uległ zniszczeniu w podróży. W takich chwilach myśli się o pozostawionej w Polsce rodzinie i przyjaciołach, w czym nie ma nic dziwnego. Wówczas staramy się wziąć ciężar organizacji transportu artykułów Klienta na swoje barki. Zajmujemy się tym już od lat, więc doskonale wiemy, jak należy to zrobić.

Wykwalifikowani i doświadczeni kierowcy potrafią szybko i sprawnie pokonywać kolejne kilometry, a pomagają im w tym równie profesjonalni spedytorzy oraz nowoczesne pojazdy, których różne rodzaje można znaleźć w naszych garażach. Regularne dokonywanie ich przeglądu sprawia, że spełniają wszelkie wymogi i gwarantują bezpieczeństwo nie tylko przewożonym w nich towarom, ale również innym pojazdom poruszającym się na drodze. O swój ładunek nie musi drżeć również Klient, gdyż zostaje on dodatkowo objęty ubezpieczeniem cywilnym przewoźnika.